SportVesti

LESKOVAČKA „DUBOČICA 54“ NADJAČALA EKIPU „RUDARA“ NA DOMAĆEM TERENU

Na domaćem terenu u Leskovcu, Rukometni klub „Dubočica 54“ nadjačao je ekipu „Rudara“ iz Kostolca, rezultatom 32:18.

U okviru 5. kola Arkus lige, savladani su gosti iz Kostolca, čime je „Dubočica 54“ zabeležila prve bodove kod kuće. Ekipa „Rudara“ uspevala je da održi rezultatsku ravnotežu 6:6, sve do 19 minuta, kada su leskovački rukometaši preuzeli vođstvo.

Najbolji pojedinac na utakmici bio je igrač Dubočice, Danijel Radisavljević, sa osam postignutih pogodaka, dok je Aleksandar Milićević upisao sedam.

Posle utakmice petog odigranog kola, na vrhu tabele je „Metaloplastika Eliksir2 sa10 bodova, dok su leskovački rukometaši, na 8. mestu, sa 4 poena. “Rudar” iz Kostolca zauzima poslednju poziciju.

U sledećem, šestom kolu Arkus lige, “Dubočica” će, 28. oktobra, sa početkom u 20 časova i 30 minuta, odmeriti snage sa ekipom “Šamota” iz Aranđelovca.