SportVesti

GFK DUBOČICA IZGUBILA U SREMSKOJ MITROVICI

GFK Dubočica je izgubio na gostovanju u Sremskoj Mitrovici utakmicu 14.kola Prve lige Srbije od ekipe Radničkog sa tri gola u svojoj mreži.

Strelci: 1:0 Ivković u 20., 2:0 Janković u 32., 3:0 Pejović u 51. minutu. Imala je ekipa Dubočica pre ovog poraza seriju od šest utakmica u kojima nije  ostajala bez bodova. Ovim se mečom Radnički koji je bio pri dnu tabele vrtio u borbu za opstanak u ligi u kojoj učestvuje dve trećine prvoligaških timova.
Ivković je u 20. minutu postigao prvi pogodak, dok je  već 12 minuta kasnije Janković potvrdio vodjstvo. Usledio je gol u 51.minutu koji je rešio meč, kada je treći pogodak postigao Pejović.
Leskovačka Dubočica se nakon nepotunog 14. kola Prve lige Srbije i dalje  nalazi u zoni ispadanja, na 13. mestu tabele.