SportVesti

„KOLUBARA LA 2003“ SAVLADALA LESKOVAČKO „ZDRAVLJE“

U 4. kolu AdmiralBet Košarkaške lige Srbije, košarkaši leskovačkog Zdravlja, poraženi su, na gostovanju u Lazarevcu, u duelu sa Kolubarom, rezultatom 82:77.

Izabranici trenera Lazara Spasića, ovog puta, nisu uspeli da savladaju ekipu iz Lazarevca, čija se nadmoć, pre svega, videla u drugoj četvrtini utakmice, tako da su na odmor otišli sa 9 poena prednosti, 47:38.

Iako su stigli na korak do izjednačenja u 30. minutu, leskovački košarkaši nisu uspeli da ostvare rezultatski preokret. Na samo dva i po minuta, pred kraj utakmice, domaći tim “Kolubare” je vodio sa 10 bodova više, 80:70.

Meč je završen rezultatom 82:77. u korist lazarevačke ekipe.

Košarkaški klub „Zdravlje“, u ovom trenutku, zauzima osmu poziciju na tabeli,  dok se Kolubara 2003, nalazi na devetom mestu. U okviru 4 odigrana kola, oba tima su ostvarila podjednaki broj poraza i pobeda, odnosnu samo jednu dobijenu utakmicu i tri izgubljene.

U subotu, 22. oktobra, leskovački košarkaši dočekuju ekipu Tamiša iz Pančeva.