SportVesti

PANČEVCI BILI BOLJI OD LESKOVAČKIH VUKOVA

Rukometaši leskovačke „Dubočice 54“, poraženi su na gostovanju u Pančevu, u duelu sa ekipom Dinama, rezultatom 29:26, u sklopu 2. kola Arkus lige.

Drugo kolo Arkus lige, pripalo je ekipi iz Pančeva, koji su pokazavši nadmoć u prvom poluvremenu, snažno poveli,

Domaćini su u 10. minutu ostvarili ozbiljnu prednost, 6:3, dok su leskovački rukometaši uspeli da smanje tu razliku pred sam kraj prvog dela.

“Dubočica 54” je sjajnom serijom golova dovela do neizvesne završnice, u okviru koje su ipak bili bolji Pančevci.

Ekipa Dinama, slavila je pobedu rezultatom 29:26.

Posle drugog odigranog kola, na vrhu tabele je Vojvodina sa 4 boda, dok su leskovački rukometaši, za sada bez pobede, na 11. mestu.

Sledećeg vikenda u Leskovac, dolazi tim Radničkog iz Kragujevca, koji će, u nedelju, 2. oktobra, sa početkom u 18 časova u Sportsko-rekreativnom centru “Dubočica” oprobati snage protiv Vukova.