SportVesti

LESKOVAČKI RUKOMETAŠI POBEDILI ŠAMOT IZ ARANĐELOVCA

U sklopu 10. kola Plej ofa Arkus lige, leskovački rukometaši Dubočice 54 pobedili su u Aranđelovcu ekipu Šamota 65, rezultatom 31:29.

Ravnopravna igra trajala je sve do kraja prvog poluvremena. Međutim, domaćin je tada uspeo da postigne dva gola prednosti.

To nije obeshrabrilo leskovačke rukometaše, koji su u drugoj polovini brzo uspeli da ostvare sigurno vođstvo i serijom 0:4 najavili trijumf.

Posle završenog 10. kola Plej ofa Arkus lige, Dubočica 54 zauzima šestu poziciju sa osvojenih 8 bodova, dok se Omladinski rukometni klub „Šamot 65“ iz Aranđelovca nalazi na poslednjem osmom mestu.

U sledećem, 11. kolu, leskovački rukometaši gostuju u Pančevu, gde će snage odmeriti sa ekipom Dinama. Utakmica će se odigrati 7. maja sa početkom u 17 sati i 30 minuta.